Registrace na online workshop vyprší za »

0dnů:0hodin:0minut:0sekund

Pondělí, 1.4. 2024
18:00 - 19:30

Jak zhubnout do léta a mít štíhlou postavu (nejen) do plavek

…bez extrémních diet a pocení ve fitku!

Živý online workshop ZDARMA pro všechny, kteří chtějí na léto shodit přebytečná kila, zlepšit své zdraví a získat více sebevědomí.

Ujisti se, že máš ZAPNUTÝ ZVUK!(Prosím vydrž, než se video plně načte.)
Rezervovat nyní místo zdarmaOnline workshop se koná v pondělí 1.4. od 18:00

Po registraci na online workshop ti pošlu e-mailem neveřejný odkaz,
na kterém poběží 1.4. od 18:00 živé vysílání.

Zde je jen malá ochutnávka toho, co se dozvíš na živém vysílání:

  Odhalím ti nový a jednoduchý postup, který odstraní jednu z najčastejších chyb, kterou dělá 99% lidí s nadváhou ve stravování a díky tomu se zbavíš nejen chuti na sladké, ale také přebytečných kil!

  Dále ti ukážu konkrétní postup, jak snížit jednu z nejproblémovějších složek ve stravě a zároveň zvýšit složku, která ti pomůže k většímu pocitu sytosti a menší chuti na sladké.

  Představím ti Lenku a Aničku, mé klientky, kterým se podařilo zhubnout v rekordním čase a také si váhu dlouhodobě udržet dodržováním výše uvedených postupů, o kterých budu detailně mluvit na online workshopu.

  Zblízka se také podíváme na doplňky stravy, které mají vědecky ověřený účinek na hubnutí.

  Ukážu ti také, jaké pohybové aktivity ti pomohou s formováním postavy bez návštěvy fitka nebo pravidelného běhání.

  Také tě vezmu na exkurzi dovnitř mé online výzvy hubnutí a ukážu ti výsledky mých klientů, abych tě namotivoval k tvé osobní přeměně. Na vlastní oči uvidíš, že změna je možná a že první výsledky můžeš na sobě vidět už velmi brzy.

  V neposlední řadě vylosuji v přímém přenosu 5 výherců (účastníků online workshopu), kteří vyhrají dárkovou sadu pro krásnější a zářivější pleť bez vrásek (multi-kolagen, vitamín C, shaker) značky Divique.

Rezervovat nyní místo zdarmaOnline workshop se koná v pondělí 1.4. od 18:00

Pořadatel online workshopu: Matúš Špirko

Matúš Špirko působí 16 let jako trenér změny. Za tu dobu pomohl více ja 2000 lidem s nadváhou změnit jejich postavu a život. Sám dobrovolně přibral 25 kg a následně zhubl, aby lépe pochopil své klienty.

Na téma hubnutí napsal 5 knih a natočil jeden film. Pravidelně je zván do předních médii jako odborník na přeměnu postavy. Je držitelem několika prestižních certifikátů zaměřených na pohyb, fitness, výživu a koučink.

Rezervovat nyní místo zdarmaOnline workshop se koná v pondělí 1.4. od 18:00

Pozor soutěž:

Na workshopu vylosujeme 5 výherců, kteří získají dárkovou sadu pro krásnější a zářivější pleť bez vrásek (multi-kolagen, vitamín C, shaker) značky Divique.