Nová kniha ZDARMA odhaluje:

"Jak jsem dobrovolně přibral 25 kg a následně zhubnul, abych lépe pochopil lidi s nadváhou…"

a pomohl jim změnit jejich postavu a život!

Ujisti se, že máš ZAPNUTÝ ZVUK!(Prosím vydrž, než se video plně načte.)
Klikněte pro spuštění videa.

Zásobu knih na odeslání ZDARMA
garantuji do dnešní půlnoci:

0hodin:0minut:0sekund

Vydání knihy podpořili:

Jak jsem již zmínil, tato kniha je zdarma. Já platím výrobu knihy a tebe požádám, abys mi pomohl(a) pokrýt náklady na dopravu a balení.
Pokud chceš také vidět film, který jsem k této knize natočil, můžeš ho získat za malý poplatek, jakmile vyplníš své údaje níže…

Ano, chci zaslat knihu zdarma!Platíš pouze poštovné a balné ve výši 99 Kč.

Zásobu knih na odeslání ZDARMA
garantuji do dnešní půlnoci:

0hodin:0minut:0sekund

Osvoboď se jednou provždy
od fyzické i psychické zátěže, kterou sebou nesou kila navíc!

"Jako osobní trenér ve skvělé kondici jsem dobrovolně přibral 25 kg, následně čelil zdravotním problémům, ale vrátil jsem se zpět v nejlepší životní formě, abych dal naději tisícům lidí po celém světě, kteří bojují s obezitou… i ty to dokážeš!"

Od: Matúše Špirka
Kde: Lubica, Slovensko

Víš, co to znamená cítit se, jako by tvá nadváha byla neodlučitelnou součástí tvého života?

Já jsem to ještě do nedávna nevěděl.

Jako pohybově nadaný jedinec jsem od mala sportoval a vždy jsem byl štíhlé postavy. Moje láska ke sportu a fitness mě přivedla až k profesi osobního trenéra. Tato práce mě neskutečně naplňuje, je to mé poslání.

O to větší překvapení bylo pro mou rodinu, přátele ale i klienty, když jsem jim oznámil, že dobrovolně přiberu, abych lépe pochopil obezitu a mohl ještě lépe pomoci mým klientům dosáhnout viditelných výsledků při přeměně postavy.

I když mě od toho všichni odrazovali, uvnitř jsem cítil, že to musím udělat, ne jen kvůli sobě, ale kvůli mým klientům a kvůli tisícům obézních lidí po celém světě, abych jim dodal naději a víru… kterou jsem sám málem během tohoto náročného experimentu s dobrovolnou nadváhou ztratil…

Tento experiment
mi otevřel oči

Konečně jsem na hlubší úrovni pochopil, co prožívají lidé, kteří se rozhodnou pustit do proměny. Zjistil jsem, že to není lehké.

S přibývajícimi kilogramy se ti snižuje sebevědomí, zhoršuje zdravotní stav, snižuje motivace až na samé dno a nechce se ti ani vstát z gauče.

Ani proces hubnutí není lehký. Zvednout všechny ty kilogramy a jít se sebou něco dělat je náročný. Během tohoto procesu zjistíš, že jsi člověk a selháváš.

V počátcích tě bolí celé tělo, nejraději by ses někam schoval(a), protože se za sebe stydíš a návštěva fitka je velikou výzvou.

A to vše je jen kapka v moři z toho, co jsem pochopil. Těch věcí je mnohem víc...

Tuto mou transformační cestu jsem pečlivě zdokumentoval formou deníku, ze kterého vzešla kniha...

Změň své tělo, změníš svůj život.

Tato kniha není jen další výčet dietních rad a cvičebních plánů.

Je to příběh o skutečné transformaci a cestě ke zdravějšímu životnímu stylu. Tato kniha tě provede mým osobním příběhem, kde jsem zažil vzestupy a pády, radosti a výzvy, a nakonec jsem dosáhl svého cíle zhubnout 25 kg.

Ale co je ještě důležitější, tato kniha ti poskytne konkrétní nástroje, strategie a rady, které ti pomohou překonat nadváhu a začít žít zdravěji.

Naučíš se:

  Jak správně nastavit své cíle a udržet motivaci.

  Jak změnit svůj přístup k jídlu a stravování, aniž bys musel(a) sebe omezovat.

  Jak zvládnout psychické bariéry, které tě mohou brzdit.

  Jak efektivně cvičit a získat zpět svou kondici.

  Jak udržet dlouhodobě zdravý životní styl a zabránit návratu nadváhy.

Tato kniha je založena na skutečných vědeckých poznatcích a mých vlastních zkušenostech fitness trenéra. Je navržena tak, aby ti poskytla komplexní a praktický pohled na hubnutí, který ti pomůže dosáhnout tvých cílů.

Napiš mi, kam ti mohu co nejdříve zaslat knihu ZDARMA…

Tato kniha je zdarma. Já platím výrobu knihy a tebe požádám, abys mi pomohl(a) pokrýt náklady na dopravu a balení. Pokud chceš také vidět film, který jsem k této knize natočil, můžeš ho získat za malý poplatek, jakmile vyplníš své údaje níže…

Ano, chci zaslat knihu zdarma!Platíš pouze poštovné a balné ve výši 99 Kč.

Zásobu knih na odeslání ZDARMA
garantuji do dnešní půlnoci:

0hodin:0minut:0sekund

Proč bys měl(a)
naslouchat mým radám
ohledně hubnutí?

Nemohu ti nabídnout knihu Změň svoje tělo, změníš svůj život bez toho, abych ti představil důvody, proč jsem kvalifikovanou autoritou na toto téma.

Klienty s nadváhou trénuji již 15 let. Za tu dobu jsem pomohl více jak 2.000 klientům změnit jejich váhu a život. Níže přikládám ukázky vybraných proměn.

Klíčovou součástí mé trenérské praxe je neustálé vzdělávání. Jsem držitelem několika certifikátů zaměřených na pohyb/fitness, výživu a koučing.

Pravidelně jsem také zván do předních médií, kde mám možnost sdílet svůj příběh a inspirovat ostatní k přeměne postavy.

Zásadním momentem v mé trenérské kariéře bylo rozhodnutí dobrovolně přibrat.

Když jsem se rozhodl pro tuto cestu, udělal jsem to s tím, že se stanu příkladem a inspirací pro všechny, kteří se potýkají s nadváhou.

Mým prvním krokem bylo získat 25 kg nadváhy dobrovolně. Proč?

Abych mohl lépe pochopit, jak se cítíš, když se potýkáš s nadváhou. Nejsem jen teoretikem, jsem praktikem. A když jsem se dostal během mého experimentu na vrchol svého váhového maxima, rozhodl jsem se to změnit.

Díky svým znalostem a zkušenostem jako fitness trenér jsem vyvinul systém, který mi umožnil zhubnout zpět na zdravou váhu.

před experimentem
během experimentu
po experimentu

Nebyl to zázrak, ale tvrdá práce a systematický přístup.

A teď se chci s tebou podělit o tento můj systém.

Mým cílem není jen zhubnout a zůstat fit. Mým cílem je pomoci ti dosáhnout stejných úspěchů, nebo dokonce i větších. Mým cílem je být tady pro tebe, abych tě motivoval a vedl na cestě k lepšímu zdraví a šťastnějšímu životu.

Dokázal jsem to a věřím, že to dokážeš také! Tato kniha je mým důkazem a závazkem k tomu, abych ti pomohl. Je to cesta, kterou jsem prošel já a mnoho lidí kolem mě. Jsem přesvědčený, že i ty můžeš dosáhnout svých cílů v oblasti hubnutí.

Nyní pojďme nahlédnout dovnitř knihy 

"Změň své tělo, změníš svůj život"

a prozkoumejme, co všechno tato kniha nabízí.

  Osobní příběh a inspiraci: Prostřednictvím mého vlastního příběhu pochopíš, že hubnutí a změna životního stylu jsou reálně dosažitelné.

  Konkrétní kroky k úspěchu: Kniha tě provede krok za krokem procesem hubnutí a ukáže ti, jak dosáhnout dlouhodobých výsledků.

  Motivaci a psychickou podporu: Naučíš se, jak udržet svou motivaci a překonat psychické bariéry, které tě mohou brzdit.

  Stravovací rady: Získáš tipy na správnou stravu a výživu, které nezahrnují drastické diety nebo hladovění.

  Cvičební plán: Objevíš efektivní cvičební plán, který lze přizpůsobit tvým potřebám a možnostem.

  Strategie pro udržení váhy: Kniha ti ukáže, jak udržet dlouhodobě zdravý životní styl a zabránit návratu nadváhy.

  Odborné rady od fitness trenéra: Jsem fitness trenér s dlouholetými zkušenostmi, a moje rady jsou založeny na vědeckých poznatcích a osobní praxi.

  Podpora komunity: Přístup k online komunitě čtenářů, kteří procházejí podobnou cestou, abyste mohli sdílet mezi sebou zkušenosti a motivovat se navzájem.

  Zdravější a šťastnější život: Celkově získáš nástroje a znalosti, které ti pomohou žít zdravější a šťastnější život.

Zásobu knih na odeslání ZDARMA
garantuji do dnešní půlnoci:

0hodin:0minut:0sekund

Více jak 2000
mých spokojených klientů to dokázali
- ty to zvládneš také!

Jak můžeš vidět, pomohl jsem již mnoha lidem zhubnout. Budeš další na řadě?

Napiš mi, kam ti mohu co nejdříve zaslat knihu ZDARMA…

Tato kniha je zdarma. Já platím výrobu knihy a tebe požádám, abys mi pomohl(a) pokrýt náklady na dopravu a balení. Pokud chceš také vidět film, který jsem k této knize natočil, můžeš ho získat za malý poplatek, jakmile vyplníš své údaje níže…

Ano, chci zaslat knihu zdarma!Platíš pouze poštovné a balné ve výši 99 Kč.

Zásobu knih na odeslání ZDARMA
garantuji do dnešní půlnoci:

0hodin:0minut:0sekund

Objednej si nyní svou knihu ZDARMA

a získej navíc tyto BONUSY…také ZDARMA!

Bonus #1:

Buď mezi prvními v ČR, kdo získá přístup do trénikové aplikace MOSUDA

Využij mou mobilní aplikaci MOSUDA, spoj se s nejlepšími odborníky na fitness a sleduj svůj pokrok. Všechno rychle a jednoduše online.

  Chceš hubnout pod dohledem odborníka? Mosuda je online aplikace, pomocí které dokážeš najít špičkové trenéry. Nezáleží na tom, jestli je tvůj cíl zhubnout, nabrat kondičku nebo svaly.

  Získej tréninkové a stravovací plány dle tvých cílů, preferencí a možností. 

  Sleduj svůj pokrok přímo v aplikaci pomocí grafů a tabulek. Vždy budeš mít přehled o svých výsledcích, ale i o tom, v čem se musíš zlepšit.

  Ne vždy má člověk inspiraci vymyslet chutné a zároveň zdravé jídlo. Právě proto jsme do Mosudy zahrnuli i umělou inteligenci, která ti s tím pomůže. Stačí zadat ingredience, které doma máš aostatní nech na aplikaci. 

  Také jsme pro tebe natočili užitečný video-návod, jak s aplikací pracovat.

Hodnota: 490 Kč

Bonus #2:

Tréninkové plány na doma pro efektivní spalování tuků a formování postavy

56 stránkové PDF obsahuje:

  5 "nadupaných" tréninkových plánů, které jsem používal během své proměny a podle kterých můžeš cvičit jen s pomocí vlastní váhy a z pohodlí tvého domova.

  Tyto cviky si snadno přizpůsobíš své denní rutině, práci nebo volnému času. Nejsi vázaný(á) na cvičení ve fitku. Vše zvládneš doma, v kanceláři nebo na cestách.

  Grafické znázornění jednotlivých cviků vč. jejich popisu, abys mohl(a) správně provádět jednotlivé cviky.

  Pro ještě lepší vizualizaci cviků jsem přidal odkazy na videa, kde jsou ukázány jednotlivé cviky živým figurantem přímo na kameru.

  Stretchingové cviky na protažení těla před a po tréninku. Díky správnému protažení minimalizuješ natažení svalů a případná zranění.

  Denní rozpis cviků, aby jsi věděl(a), které dny máš cvičit a jaké cviky. Ve cvičebním plánu je počítáno i s fází odpočinku - některé dny nemusíš cvičit vůbec!

Hodnota: 1.900 Kč

Bonus #3:

Získej optimální váhu s tímto jednoduchým stravovacím plánem

  Nepřemýšlej už nikdy nad tím, co budeš v týdnu jíst / vařit. S tímto stravovacím plánem získáš inspiraci na snídaně, svačiny, obědy i večeře. 

  Zdravé a vyvážené jídlo: Mé plány obsahují chutné a zdravé recepty, které jsou navrženy tak, aby byly bohaté na živiny a chudé na kalorie.

  Snadné dodržování: S tímto stravovacím plánem nemusíš počítat kalorie nebo složitě plánovat jídla. Všechno je navrženo pro tvé pohodlí.

  Zlepšení zdraví: Tento stravovací plán nejenže ti pomůže zhubnout, ale také zlepší tvé celkové zdraví. Můžeš očekávat věší energii, lepší trávení a celkový pocit pohody. 

  Dlouhodobé výsledky: Mým cílem je pomoci ti dosáhnout dlouhodobých výsledků, nikoli jen rychlého hubnutí. Plány jsou tyto plány navrženy pro udržitelné hubnutí bez jo-jo efektu.

Hodnota: 1.300 Kč

Bonus #4:

Tajná zkratka k hubnutí:

Seznam pečlivě vybraných, vědecky podložených vitamínů a látek, které ti pomohou zlepšit tvůj metabolický výkon a výrazně urychlí proces hubnutí.

  Efektivní hubnutí: Tento suplementační protokol byl navržen tak, aby maximálně podpořil proces hubnutí a pomohl ti rychleji dosáhnout tvých cílů. 

  Zvýšená energie: Dosáhni lepších výsledků při tréninku a cvičení, díky synergické kombinaci přírodních látek, které zvyšují energii. 

  Zlepšený metabolismus: Některé složky tohoto protokolu ti mohou pomoci zrychlit tvůj metabolismus, což může vést k účinnějšímu spalování kalorií. 

  Podpora svalové hmoty: Představím ti klíčovou složkou pro udržení svalové hmoty, která ti pomůže při hubnutí a a udržení štíhlé postavy. 

  Regulace chuťových preferencí: Odtajním málo známý doplněk stravy, který ti pomůže regulovat chuť k jídlu.

Hodnota: 370 Kč

Bonus #5:

PDF-kuchařka: 23 chutných středomořských receptů, 
u kterých nepoznáš, že držíš dietu!

Středomořská strava, známá také jako nejoblíbenější dieta na světě, je zdravý stravovací režim, který se zaměřuje na konzumaci čerstvých plodů moře, zeleniny, olivového oleje a ořechů.

Středomořská dieta přispívá k celkovému zdraví a dlouhověkosti.

Jakmile tuto stravu ochutnáš, už nebudeš chtít nic jiného!

Hodnota: 290 Kč

Zásobu knih na odeslání ZDARMA
garantuji do dnešní půlnoci:

0hodin:0minut:0sekund

Jak jsem již zmínil, tato kniha je zdarma. Jediné, o co po tobě žádám, je, abys mi pomohl(a) pokrýt náklady na poštovné a balné ve výši 99 Kč.

A pokud tě zajímá, proč to celé dělám, tak v tom není…

…žádný háček!

Hlavní důvod je možná prostší, než si myslíš.

Jak jsem zde již zmínil, mé poslání je pomoci co nejvíce lidem změnit jejich postavu a zároveň i život.

Každý může mít více sebevědomí, cítit se příjemně ve svém těle a žít šťastnější a zdravější život.

Abych mohl mou odbornost ohledně hubnutí dostat mezi co nejvíce lidí, rozhodl jsem se, že sám podstoupím experiment, vše zdokumentuji do knihy a tuto khihu dám k dispozici zdarma.

To je můj způsob, jak oslovit a inspirovat mnoho lidí, které trápí obezita. Obezita je závažný problém, který přináší mnohá zdravotní omezení. Pokud bych měl touto knihou zdarma otevřít oči i jen jedinému člověku, který na základě informací v knize změní svou postavu, pak to mělo smysl.

A nyní druhý důvod.

Pokud se ti má kniha bude líbit a já věřím, že bude, pak si třeba ode mně v budoucnu koupíš nějaký placený produkt jako např. online kurz nebo osobní koučing.

Takže je tato kniha zdarma i formou určité reklamy na mou osobu. Klíčové je pro mě získat si tvou důvěru..

Proto jsem podstoupil experiment s přibráním váhy, abych se stal jedním z vás. Abych si udělal svou vlastní zkušenost s obezitou a na vlastní kůži poznal, jak těžké je shodit všechna ta kila dolů!

Proto jdu narozdíl od ostatních trenérů osobním příkladem, abych si mohl zasloužit tvou důvěru.

Pospěš si…
počet knih zdarma je omezen!

Nechal jsem vytisknout jen určitý počet knih, které rozdávám zdarma.

Jakmile knihy dojdou celou akci ukončím a knihu budu prodávat za peníze (potřebuji také vydělávat).

To, že akce skončila poznáš tak, že tato stránka již nebude online.

Pokud stále váháš,

zda knihu objednat, nabízím ti mou záruku s 0 rizikem pro tebe a 100% rizikem pro mě.

Pokud se ti kniha z jakéhokoliv důvodu nebude líbit, pak ti vrátím peníze za poštovné a balné.

Knihu vč. všech bonusů v celkové hodnotě si budeš moct ponechat!

  Nemusíš chodit na poštu. 

  Nemusíš vypisovat žádné reklamační formuláře. 

  Nemusíš uvádět důvody. 

Především mi jde o to, abychom zůstali přátelé. Veškeré riziko nesu na svých bedrech. Je to fér?

Pojďme si zrekapitulovat, co vše získáš, pokud si nyní objednáš knihu ZDARMA

BONUS #1: Přístup do aplikace Mosuda vč. video-návodu v hodnotě

490 Kč

BONUS #2: Tréninkové plány pro formování postavy v hodnotě

1900 Kč

BONUS #3: Stravovací plány v hodnotě

1300 Kč

BONUS #4: Suplementační protokol v hodnotě

370 Kč

BONUS #5: PDF-kuchařka v hodnotě

290 Kč

To vše v celkové hodnotě 4 350 Kč

Ano, chci zaslat knihu zdarma!Platíš pouze poštovné a balné ve výši 99 Kč.

Zásobu knih na odeslání ZDARMA
garantuji do dnešní půlnoci:

0hodin:0minut:0sekund

Mám jen omezený počet kusů knih, 
které rozdávám zdarma, 

proto si objednej svůj výtisk nyní, dokud je k dispozici.

Děkuji, že jsi dočetl(a) až sem a ať se ti má kniha líbí a inspiruje tě!

Matúš Špirko

Trenér změny